Automotive rele-YARTM-Flat pjatë bottom

Automotive rele-YARTM-Flat pjatë bottom

Përshkrim i shkurtër:

Features Heavy contact load (30A). Insert mounting available. Suitable for automation system and automobile auxiliary etc. Ordering Informati 1 Part number: YARTM 2 Contact arrangement: 1A:1A; 3 Coil rated voltage(V): DC:3,5,6,9,12,18,24 Contact Data  Contact Arrangement 1A(SPSTNO)   Contact Material AgNi AgSnO2   Contact Rating (resistive) 20A/14VDC Switching Power (Max.) 560W  Switching Voltage (Max.)  30VDC   (Max Switching Current: 20A)  Contact Resistance or Voltage drop ≤...


Detail Product

Produkt Tags

Karakteristikat
load Heavy kontaktit (30A).
Fut në rritje në dispozicion.
Të përshtatshme për sistemin e automatizimit dhe automobilave ndihmëse etj
Renditja informati
numri 1 Pjesa: YARTM
rregullimin 2 Contact: 1A: 1A;
3 Coil vlerësuarat tensionit (V): DC: 3,5,6,9,12,18,24
Kontakt dhënave

 Kontakt Arrangement 1A (SPSTNO) 
 Material kontakt Agni AgSnO
 Kontakt Rating (resistive) 20A / 14VDC
Switching Fuqia (Max.) 560W
 Kalimi e tensionit (max).  30VDC (Max Switching tanishëm: 20A)
 Kontakt Rezistenca ose rënie të tensionit ≤100mΩ
 jetë  elektrik  10 5.       Njësia 4.30 të IEC 61.810-7
 jetë  mekanik  10 6        Artikull 4.31 i IEC 61.810-7

gjendja operacion

Rezistenca izolim  100MΩ min (at 500VDC)  Pika 7 IEC 60.255-5
Forca dielektrike
Ndërmjet kontakteve
Ndërmjet kontakt dhe spirale
50Hz 500V
50Hz 750V
 Artikull 6 IEC 60255-5
artikullit 6 IEC 60255-5
 rezistenca Shock 11MS 147 milion / S 2         ICE 68-2-27 Test Ea
rezistenca Vibration 10Hz ~ 60Hz amplituda 1.5mm dyshe IEC 68-2-6 Test Fc
 Terminalet forca  8N  ICE 68-2-21 Test Ua1
solderability 235 ℃ ± 2 ℃ 3S ± 0.5s Metoda IEC 68-2-20 test Ta 1
 Temperatura Ambient  -40 ℃ ~ 85 ℃
 Lageshtia relative  85% (AT40 ℃)  ICE 68-2-3 Test Ca
 masë 33g (tipi Open) 21g

Coil Parametri

Spirale tension VDC

Coil rezistenca Ω ± 10%

tensionit Pickup VDC (max) (75% e tensionit nominal)

tensionit Release VDC (min) (10% e tensionit nominal)

konsumi spirale fuqia W

Veprojnë MS Koha

ms Release Koha

Vlerësuar me

Max.

12

15.6

145

9.00

1.2

        1.44

≤7

≤5

24

31.

576

18.0

2.4

YARTM-JT


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products