Контакт - Ningbo Yishen Електроника копродукции, ООД

Контактирајте не

Ningbo Yishen Електроника копродукции, ООД

адреса

3F, 5А зграда, No.428 Mingzhu патот, Ningbo, Кина

Е-пошта

телефон

Факс: 0551-63675642

Поддршка: 0086 18968324659

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?